ZŁOTE NUTKI

NAUCZYCIELE

Weronika Byszewska – Jestem nauczycielem kontraktowym z 13 letnim stażem pracy w przedszkolu. Absolwentką studiów magisterskich Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie na kierunku wczesnoszkolna edukacja zintegrowana z logopedią. Ukończyłam kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki przy Szkole Biznesu BZDZ w Chojnicach oraz szereg szkoleń specjalistycznych. Między innymi terapia behawioralna dzieci z autyzmem w Instytucie Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku. Moje dodatkowe zainteresowania, które wdrażam w pracę z dziećmi to muzyka i sensoplastyka. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie i dbam o to, żeby czuły się bezpiecznie w placówce. W pracy wykazuję się wrażliwością i empatią. Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Uważam, że praca z dziećmi to nie tylko droga zawodowa, ale także powołanie.

Karolina Prądzinska – Jestem nauczycielem kontraktowym z 3 letnim stażem pracy w Przedszkolu. Ukończyłam Pedagogikę Wczesnej Edukacji z Terapią Pedagogiczną na Uniwersytecie Gdańskim. W pracy z dziećmi lubię korzystać z metod aktywizujących grupę i wprowadzać innowacje. Od zawsze lubiłam spędzać czas z dziećmi, miałam z nimi dobry kontakt więc wybór zawodu był dla mnie oczywisty. Stałe się dokształcam, interesuje mnie szczególnie dziedzina terapii wśród najmłodszych. Każde dziecko traktuję indywidualnie, stawiam ich potrzeby na pierwszym miejscu. Zależy mi na rozwoju dziecka, cenie sobie współpracę z rodzicami.

Pomoc nauczyciela:
Danuta Zwiewka