TERAPEUCI

• Neurologopeda – mgr Natalia Bruska
    W przedszkolu pracuje od września 2012r. Na Uniwersytecie Gdańskim ukończyła dwie specjalizacje: oligofrenologopedię oraz neurologopedię. Na co dzień pracuje z dziećmi z różnymi zaburzeniami mowy oraz dziećmi z niepełnosprawnościami. Prywatnie uprawia triathlon i jest fanką kotów.
  • Psycholog – mgr Natalia Sołtysiak
    Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim ze ścieżką specjalizacyjną z psychologii klinicznej oraz studia podyplomowe „Diagnostyka psychologiczna”. Posiada przygotowanie pedagogiczne, które uzyskała w trakcie studiów. Z Niepublicznym Przedszkolem Integracyjnym Muzykalni związana zawodowo od 2015 r. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczęszczając na szkolenia i kursy kierunkowe, które wykorzystuje w pracy z dziećmi z niepełnosprawności i zaburzeniami. W pracy kieruje się dobrem dziecka, profesjonalizmem i ścisłą współpracą z rodzicami. Współpracuje również z placówkami w Trójmieście. W czasie wolnym uprawia wspinaczkę wysokogórską, hoduje rośliny kolekcjonerskie oraz trenuje do maratonów i biegów ultra.
  • Logopeda – mgr Karolina Wysocka
    Absolwentka studiów logopedycznych na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Uniwersytecie Gdańskim Specjalista wczesnej interwencji logopedycznej, w trakcie studiów podyplomowych na kierunku oligofrenopedagogika. Specjalizuję się w diagnozie i terapii logopedycznej niemowląt, dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zawodowo współpracuję z lekarzami różnych specjalizacji, fizjoterapeutami, dietetykami. Podczas mojej pracy najważniejsza jest dla mnie relacja oraz praca na mocnych stronach i zasobach, ponieważ wierzę, że każde dziecko ma umiejętności i możliwości do osiągnięcia sukcesu.
  • Terapeuta – mgr Angelika Jaźwińska
  • Fzijoterapeuta – mgr Dominika Przerada