NIEBIESKIE NUTKI

NAUCZYCIELE

Hanka Sytek-Schulz – W przedszkolu pracuję prawie 40 lat ( och! Ja to zleciało). Zawód ten wybrałam, ponieważ lubię pracę z dziećmi. Daje mi ona dużo radości i uśmiechu. Fajnie, że każdy dzień w przedszkolu jest inny i zaskakujący. W czasie prowadzenia zajęć wykazuję się dużą kreatywnością i pomysłowością. Największe zadowolenie daje mi prowadzenie zajęć plastycznych oraz ruchowych. W związku z tym, że jestem osobą energiczną czas wolny lubię spędzać aktywnie. Latem- żeglarstwo i długie spacery, a zimą w miarę możliwości- narciarstwo (wyżywam się na stoku)

Joanna Radomska – Swoją przygodę z zawodem nauczyciela rozpoczęłam w pracy z trudną młodzieżą w 2005 r, siedem lat później trafiłam do przedszkola i okazało się, że to jest to. Praca z dziećmi sprawia, że mogę odkrywać i sprawdzać się w wielu dziedzinach życia a uśmiech i przytulasy to najlepsza nagroda. Lubię ruch, muzykę, taniec, teatr i tym staram się zarazić dzieci. Ich zaangażowanie dodaje ochoty i siły na nowe wyzwania.

wewn. 12