GRANATOWE NUTKI

NAUCZYCIELE

Marlena Matysiak – W przedszkolu pracuję od 2014r. na stanowisku nauczyciel. Wcześniej przez kilkanaście lat wykonywałam pracę na stanowisku terapeuta zajęciowa i animator zabaw dziecięcych. W trakcie obecnej pracy uczestniczyłam w różnych szkoleniach i kursach dzięki którym wzbogaciłem swoją wiedzę i umiejętności. Bardzo lubię muzykę, fotografię i prace manualne wykonując m. in. stroiki świąteczne czy dekoracje. Staram się wykorzystywać wszystkie swoje umiejętności w pracy tak by zajęcia i pobyt dzieci w przedszkolu był miły i ciekawy a przede wszystkim czuły się bezpiecznie.

Sylwia Sledz – Ukończyłam pedagogikę na UMK w Toruniu oraz studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki na Pomeranii w Chojnicach. Uczestniczyłam również w wielu dodatkowych szkoleniach i kursach. Od 2012 r. pełnię rolę nauczyciela w naszym przedszkolu. Uwielbiam zabawy taneczne przy dziecięcych utworach muzycznych. Staram się rozwijać w dzieciach kreatywność i ciekawość świata poprzez różnorodne prace plastyczne, doświadczenia i eksperymenty.

Pomoc nauczyciela:
Katarzyna Kłódka